Cerinte :

–          Absolvent liceu informatica reprezinta un avantaj

–          Abilităţi de lucru cu calculatorul (pachetul MsOffice )

–          Abilităţi de comunicare, organizare şi planificare.

Descrierea jobului:

Lucrul in fabrica de mobila la centrele de prelucrare numerica , proiectare programe in limbajul specific centrului de prelucrare numerica ( asiguram training la fabrica ) .

Pentru cei care au imaginație si stăpânesc si cunoștințe operare CAD sau similar , pot lucra la biroul de proiectare si dezvolta permanent produse noi.

Beneficii:
• Pachet salarial motivant şi dinamic;
• O oportunitate în construirea unei cariere în cadrul unei companii locale dinamice, în creştere continua care se adresează principalelor pieţe vest europene;
• Lucrul în cadrul unei echipe tinere şi orientate spre performanţă;
• Îmbunătăţirea rapidă şi continuă a cunoştinţelor tehnice de specialitate, exersarea permanentă a limbilor străine datorită contactului zilnic cu un număr semnificativ de parteneri externi.

SC IMOB SRL

STR. DUMBRAVEI NR1A

DUMBRAVA ROSIE, NEAMT, 617185

ROMANIA

TEL: 0728872642 / 0728097605

Email: office@imobsrl.ro